• Низькі ставки
  Вигідні пропозиції

 • Швидкі кредити
  Мінімум документів

 • Реальні гроші
  На банківську карту

GoFinGo - кредит на банківську картку

Не завжди у людини може вистачити грошей на будь-яку ситуацію, що потребує термінового рішення. Особливо зараз це актуально для нашої країни, в якій дуже непрості економічні умови. Проблеми із здоров’ям, різні форсмажори і інші обставини змушують сотні тисяч українців шукати гроші на стороні. Гарною ідеєю буде звернутись в мікрофінансову організацію, якою є Gofingo.

«ГоФінГо» кредит до зарплати

Отримати мікрокредит в МФО – набагато вигідніше, ніж звернутися в банк. Якщо спробувати піти за кредитом в банк, коли кошти потрібні терміново – це обернеться купою проблем і непотрібною тяганиною. У банку від вас зажадають велику кількість документів і довідок. Чекати обробки заявки необхідно буде дуже довго. При цьому може знадобитися не один похід в банк.

Зовсім інша справа – мікрокредити. Звернувшись в компанію Gofingo ви зможете взяти позику на суму від 500 до 7000 гривень онлайн швидко і зручно. Все що від вас знадобиться – це номер телефону для реєстрації і наявність банківської картки для отримання коштів на свій рахунок. Підійде кредитна карта будь-якого українського банку.

Перебуваючи в будь-якій точці країни і маючи доступ до інтернету отримати гроші до зарплати в «ГоФінГо» може будь-який громадянин України віком від 18 до 65 років. Щоб взяти позику необхідно зайти на сайт, вибрати бажану суму і термін погашення кредиту. Оформити заявку вам допоможе калькулятор на сайті, який покаже точну суму остаточної оплати без наявності прихованих відсотків. Далі, в заявці потрібно заповнити необхідні поля, після чого натиснути на кнопку отримання кредиту. Протягом невеликого проміжку часу ви отримаєте кошти на свій рахунок, і зможете розпоряджатися грошима як вам завгодно.

Переваги співпраці з GoFinGo:

 • для заявки на кредит необхідно лише підключення до мережі інтернет, а для отримання грошей – банківська карта;
 • немає прихованих відсотків, всі умови прозорі і зрозумілі;
 • скільки грошей і коли їх отримати вирішуєте тільки ви;
 • фахівці мають багаторічний міжнародний досвід, що дозволило зробити сервіс максимально простим, зрозумілим і прозорим.