• Низькі ставки
  Вигідні пропозиції

 • Швидкі кредити
  Мінімум документів

 • Реальні гроші
  На банківську карту

Онлайн кредит на картку КредитОн

CreditOn – це фінансова недержавна організація, заснована 10 років тому з метою підтримки економічного розвитку населення з низькими доходами. Тут можна швидко отримати гроші на різні цілі: готівка до зарплати, невеликі позики приватним підприємцям.

 

Мікрокредитування сьогодні формує майбутнє сім’ї та суспільства в цілому. Позика від КредітОн дасть можливість не припиняти розвиток бізнесу в скрутних фінансових ситуаціях: забезпечує оборотний капітал, необхідний для ведення господарських операцій, найму або утримання співробітників. Компанія готова оперативно надати готівкові кошти не тільки підприємцям, а й усім, хто обмежений у доступі до банківського фінансування або обмежений у часі.

 

У КредитОн будь-який громадянин України може терміново отримати кошти на поточні витрати, оплатити навчання, реалізувати свої особисті ідеї і прагнення. Якщо ви офіційно не працевлаштовані, маєте низький рівень доходу – ви все одно можете розраховувати на отримання позики. Умови для його отримання прозорі, зрозумілі і повністю знаходяться в рамках правового поля. Crediton – це надійний і комфортний сервіс, діяльність якого спрямована на зручність клієнта.

CreditOn позика – отримати гроші в Україні можна швидко і безпроблемно

Щоб отримати кредит онлайн необхідно зареєструватися на сайті компанії і оформити заявку. При оформленні вказуються тільки паспортні дані та ідентифікаційний код. Не потрібно надавати документи, що підтверджують наявність доходу або офіційного працевлаштування. Вам також не знадобляться поручителі.

Процес розгляду заявки займе не більше 0,5 години. Термін використання коштів вказується при оформленні заявки. Повернення фінансів здійснюється згідно графіка платежів. Якщо ви не встигаєте повернути їх в строк – скористайтеся можливістю пролонгації угоди.

Фахівці компанії роблять все можливе, щоб позичальнику було комфортно співпрацювати з МФО. Звертайте увагу на акції та спеціальні програми для постійних клієнтів, вони роблять умови кредитування більш привабливими.

Співпраця з КредитОн дає позичальникам ряд переваг:

 • Супершвидкість: з моменту розгляду заявки до отримання коштів пройде не більше п’ятнадцяти хвилин.
 • Простота: для оформлення позики вам знадобиться тільки банківська картка та доступ до інтернету.
 • Надійність: всі операції здійснюються виключно в рамках правового поля.
 • Чесність: інтерфейс особистого кабінету, умови надання коштів, алгоритм нарахування відсотків абсолютно зрозумілі і прозорі.
 • Відсутність бюрократії: вам не потрібно надавати довідку про доходи та інші документи, які вимагаються комерційним банкам.