• Низькі ставки
  Вигідні пропозиції

 • Швидкі кредити
  Мінімум документів

 • Реальні гроші
  На банківську карту

Гроші до зарплати

При непередбачуваних ситуаціях, коли необхідно терміново позичити гроші, банки не завжди можуть допомогти через складнощі з оформленням позики. Щоб отримати гроші клієнт повинен мати ідеальну кредитну історію, постійне місце роботи і високий щомісячний прибуток. Окрім цього погодження документів займає багато часу. Але, що ж робити, якщо ви працюєте неофіційно, а взяти кошти в борг у родичів неможна? В таких ситуаціях фінансові проблеми допоможе вирішити МФО.

На відміну від класичного банківського кредиту, взяти гроші до зарплати в мікрокредитній організації можна впродовж 15 хвилин. Компанії не потрібна довідка про доходи і інформація про те, на що ви витратите позичені гроші. А головне, оформити заявку можна не виходячи з дому. Заповніть форму на сайті, після чого з вами зв’яжеться кредитний менеджер для уточнення контактної інформації. Якщо анкета буде заповнена правильно і у фінансових спеціалістів не виникне заперечень, потрібна сума буде миттєво перерахована на банківську карту.

Якщо у вас немає доступу до інтернету, або терміново потрібні гроші готівкою, можна звернутися до відділення напряму. Для оформлення швидкої позики на місці готувати документи не потрібно.

МФО Перша позика Сума максимального кредиту Ставка Термін Необхідні документи Вік Оформлення кредиту
Dinero 10000 15000 0 % 7-30 днів паспорт 18 - 75 оформити кредит детальніше
ЄвроГроші-укр 4000 10000 1,9 % 1-30 днів паспорт, код 18 - 65 оформити кредит детальніше
Форза-Уа 4000 15000 0,01 % 5 - 30 дней паспорт, код 18 - 70 оформити кредит детальніше
МаніВео-укр 5000 15000 0,01 % 1-30 днів паспорт, код 18 - 90 оформити кредит детальніше
КЛТ-укр 2500 10000 0,8 % 1-30 днів паспорт, код 18 - 71 оформити кредит детальніше
gofingo-ua 2000 7000 1,9 % 1-30 днів паспорт, код 18 - 65 оформити кредит детальніше
КФ-ЮА-укр 4000 15000 0,01 % 1-10 днів паспорт, код 18 - 65 оформити кредит детальніше
Miloan-Ua 5000 12000 0,01 % 1-30 днів паспорт, код 18 - 69 оформити кредит детальніше
CreditOn-UA 3000 15000 1,9 % 1-30 днів паспорт, код 18 - 70 оформити кредит детальніше
Top credit 3000 15000 1,9 % 1-30 днів ІПН, паспорт /
посвідчення водія
18 - 70 оформити кредит детальніше

Кредит до зарплати онлайн

Багато людей відчуваючи фінансові труднощі довго вагаються перед тим як позичити гроші до зарплати у знайомих, або звернутися за допомогою в установу, що надає мікропозики. Це пов’язано з помилковою думкою, що брати гроші в борг ганебно і це свідоцтво низького прибутку, або невміння грамотно розпоряджатися своїми фінансами. Та в зв’язку с сьогоденними реаліями економічного стану в Україні, мінікредит, мало не єдиний інструмент, що може вирішити основні фінансові проблеми населення.

Мікрокредитування користується великою популярністю не тільки в Україні – послуга онлайн займу дуже популярна серед країн по всьому світу. На відміну від банківського кредитування, звертаючись в МФО, ви можете отримати в борг навіть суму в межах кількох тисяч гривень. В тому, щоб позичити гроші на весілля, ремонт, лікування, відпустку чи на термінову покупку немає нічого незвичайного. Взявши позику до зарплати, ви маєте можливість вирішити проблему з фінансами одразу, не очікуючи на кінець місяця. А сервіси, що надають онлайн позики – це засіб, який допоможе при появі такої потреби.

Інформація про клієнта, необхідна для оформлення заявки на позику до зарплати, конфіденційна і по умовам договору ні в якому разі не розголошується третім особам. Компанія несе повну відповідальність за збереження ваших приватних даних і гарантує їх безпеку. Отримати короткострокову позику може фактично кожен бажаючий, незалежно від того чи ви студент, чи пенсіонер поважного віку.

Щоб оформити заявку на швидку позику,вам необхідно виконати декілька простих кроків:

 • Пройдіть реєстрацію на сайті для авторизації в системі;
 • Вкажіть особисті данні та контактну інформацію в анкеті;
 • Заповніть заявку, вказавши необхідну суму;
 • Очікуйте повідомлення про підтвердження запиту.

   Всі сайти МФО з нашого списку
     перевірені та цілком безпечні:

Гроші до зарплати онлайн – переваги послуги:

швидкі гроші до зарплати

Швидкі гроші до зарплати на банківську картку – термінові виплати

В частих випадках гроші потрібні терміново і часу на тяганину з паперами просто немає, єдиний варіант – взяти кредит онлайн. Зробити це можна знаходячись вдома, на роботі, в кафе або навіть в громадському транспорті. Головне мати підключення до мережі інтернет.
Щоб надіслати запит достатньо заповнити коротку анкету з персональними даними, контактною інформацією та грошовою сумою, яку ви хотіли б отримати в борг. При вірному оформленні анкети, середній час з моменту заповнення заявки до отримання грошей на карту, не складає більше 15 хвилин. Якщо ви хочете отримати кошти готівкою в одному з представництв, час розгляду заявки не зміниться. Це можливо завдяки спрощеній системі кредитування в мікрофінансових організаціях.

позика до зарплати онлайн

Великі суми позики

Проблеми виникають різні – іноді терміново може знадобитися кілька сотень, а в деяких ситуаціях необхідно швидко знайти 10000 гривень. Часто великі суми грошей потрібні в екстрених ситуаціях, наприклад на лікування близької людини. А інколи просто хочеться вирушити в мандрівку і відпочити. Крім цього в щоденному побуті з’являються десятки дрібних питань, вимагаючи швидкого вирішення. Ніхто не знає, в який момент можуть знадобитися додаткові кошти.
На відміну від банків, МФО не потрібна інформація про те, на що ви збираєтесь витратити кошти. Це приватні данні, які ніяк не вплинуть на суму позики. В такому сервісі ви можете отримати позику на суму від 100 до 20000 гривень, в не залежності від проблеми, яка у вас виникла. Кожен клієнт самостійно визначає грошовий ліміт.

гроші до зарплати без відсотків

Низькі відсотки по кредиту

Оформити позику до зарплати – це зручно і навіть вигідно. Відсоткове співвідношення по кредитній ставці складає від 0 до 2 % в день. Точний показник залежить від суми і терміну виплати. Такий низький відсоток можливий за рахунок того, що мікрофінансові установи працюють на ринку послу у сфері кредитування з можливістю видачі лише невеликих сум по позиці.
При складанні заявки кожний клієнт може одразу ознайомитись з розміром комісії, визначити крайню дату погашення і підсумкову суму боргу до сплати. Якщо по якійсь із причин позика не може бути погашена у встановлений термін, можна пролонгувати договір, сплативши при цьому лише відсоткову різницю боргу. Виконати продовження договору можна через особистий кабінет на сайті або зв’язатися з консультантом по телефону.

Відгук клієнта:

Чесно кажучи, подібні сервіси викликали у мене недовіру, але терміново потрібні були кошти на ремонт автівки. Я працюю таксистом і автомобіль – це мій хліб. Кредит оформив через інтернет. Гроші прийшли на карту через 5 хвилин після відправлення заявки!

Максим Скупердюк

гроші до зарплати на карточку онлайн

Тривалий термін позики до зарплати

Термін погашення боргу по кредиту до зарплати може складати від 15 до 70 днів. Він залежить від ліміту і процентної ставки, по якій здійснюється підсумковий розрахунок суми виплати. Цього часу цілком достатньо щоб вирішити будь-які фінансові питання і забрати необхідну суму для закриття заборгованості.
Ви можете відкладати частину коштів із щомісячної зарплати, чи закрити всю заборгованість за один раз. Як варіант, можна розбити суму на весь строк виплати, і відкладати певну частину грошей щоденно. Двохмісячного строку для своєчасного погашення боргу достатньо, навіть якщо ви скористались максимальним лімітом, а ваш прибуток не перевищує середньої заробітної плати в Україні. Погасити заборгованість можна як готівкою, так і онлайн, через особистий кабінет на сайті.

отримати гроші до зарплати

Цілодобова видача позик на карту

Ще одна важлива перевага – це можливість отримати кредит до зарплати в будь-який час доби – користуватися послугами сервісу можна в режимі 24/7. Екстрена ситуація може виникнути вночі, і в такому випадку звернутися в банк неможливо. Також мало хто захоче турбувати в нічний час своїх друзів і знайомих щодо грошей – це може викликати гнів у товариша і зіпсувати гарні стосунки.
В МФО терміново взяти позику без відмов ви можете в будь-який час доби, заповнивши заявку через особистий кабінет на сайті. В час коли ви оформлюєте позику не впливає на швидкість його погодження – всі транзакції проходять однаково швидко, як вдень так і вночі. Після заповнення та підтвердження заявки необхідна сума надійде на вашу карту протягом 10 хвилин.

Чорний список МФО

Нажаль серед мікрофінансових структур трапляються недобросовісні організації, котрі не дотримуються умов договору і надають неправдиву інформацію про себе. Всі компанії с сумнівною репутацією потрапляють до чорного списку. Перелік подібних заходів знаходиться у відкритому доступі і з ним може ознайомитись кожен бажаючий.

Відгук клієнта:

Не люблю брати в борг, але зіткнувшись з фінансовими труднощами, довелося взяти мікрокредит. Отримав грошову позику одразу, повернув також вчасно. Сума до оплати вийшла у точності до копійки, як зазначено у договорі. Обслуговування на вищому рівні!

Анатолій Митрофанов

Вигідні умови кредитування

Кредити з 18 років в Україні

1. Видача кредитів з 18 років

Передбачити коли знадобляться додаткові гроші важко. У кожної людини свої потреби і проблеми, тому фінансові труднощі можуть виникнути у будь-якому віці. Оплата навчання, купівля меблів в нову квартиру, незапланований ремонт автомобіля, поїздка в теплу країну у заслужену відпустку – варіантів коли може знадобитися грошова допомога дуже багато.
Отримати кредит до зарплати на карту у мікрофінансовій компанії може абсолютно кожна бажаюча людина, віком від 18 років. Неважливо що ви студент, або не перший рік на пенсії – сервіси готові співпрацювати з будь-якою віковою категорією населення, тому що фінансова підтримка потрібна абсолютно всім.

де взяти гроші до зарплати

2. Мінімум документів при оформленні кредиту до зарплати

Одне лише словосполучення «взяти позику в банку» одразу викликає у багатьох погані спогади, пов’язані з нескінченними чергами і пачками документів, котрі потрібно надати банківським працівникам на оформлення заявки. Крім цього, щоб побачити заповітні кошти потрібно пройти цілий допит після якого, в більшості випадків, банк все одно відмовляє, а витрачений час на збір довідок вам ніхто не поверне.
Для оформлення позики в мікрофінансовій компанії надавати великий пакет документів з довідкою про доходи немає необхідності. Щоб оформити заявку достатньо вказати свої паспортні данні та коротку контактну інформацію, щоб менеджер по кредитуванню міг тримати з вами зв’язок.

взяти гроші до зарплати

3. Видача грошей до зарплати без застави

Більшість людей одразу відмовляються від позики і починають шукати інші виходи з зненацька виникнувшої ситуації. Це пов’язано з діючою серед багатьох структур практикою, котра передбачає внесення клієнтом під заставу майна, в якості гарантії сплати боргу.

Такі позики зустрічаються в основному в банківських установах. Більшість таких організацій вимагають оформити заставу навіть під невеликі суми позики, не дивлячись на те, що це зовсім не виправданий ризик. На відміну від класичного банківського кредиту під заставу, в МФО для того щоб узяти позику непотрібно нічого закладати. Це прописано в угоді про співпрацю, з яким ви ознайомитесь при оформленні заявки.

позичити гроші до зарплати

4. Видача кредитів на карту та готівкою

Ще одна вигідна перевага співпраці з МФО – це можливість отримати позику двома способами. Ви можете отримати гроші до зарплати на картку, оформивши заявку через сайт, або готівкою, за умови що ви одразу звернетесь в одне з представництв.
Те, в якому вигляді ви хочете отримати гроші на позику, ніяк не впливає на суму чи відсоткову ставку. Ця функція передбачена лише для зручності клієнтів. Платити по кредиту ви також можете будь-яким зручним для вас способом – погашення заборгованості можна проводити як через інтернет, так і готівковим розрахунком в найближчому представництві, або через термінал самообслуговування. Мікрокредитування – це не тільки вигода, а і зручність.

Часто задавані питання по мікропозикам:

Отримати гроші до зарплати з поганою кредитною історією – чи можливо?

Зустрічаються різні випадки, коли прострочення по виплаті в банку одразу може стати чорною плямою на загальній кредитній історії платника. Але життєві ситуації бувають різними, в особливості це пов’язано з непростим економічним станом в Україні. Тому компанії мікрокредитування готові співпрацювати практично з кожним клієнтом віком від 18 років. Спеціалісти завжди вникають в ситуацію і намагаються допомогти всім, хто потребує фінансової допомоги.

Можна отримати кредит без довідки про доходи?

Багато сучасних людей в нашій країні працюють неофіційно, або заробляють на життя тимчасовою роботою закордоном. Тому орієнтуватися на офіційні цифри по прибуткам населення на даний момент недоцільно. В зв’язку з цим МФО не вимагають від своїх клієнтів довідок про доходи, і тим самим звільняють їх від зайвої паперової тяганини.
Мікрофінансові сервіси видають невеликі позики і всі ризики, пов’язані з несвоєчасною оплатою враховуються завчасно.

Як повернути кредит до зарплати?

Своєчасно закрити заборгованість так само легко, як і оформити позику. Найпростіший спосіб – це оплата позики в онлайн режимі. Для цього пройдіть авторизацію на сайті та просто слідкуйте за підказками в особистому кабінеті. Перед відправленням платежу на опрацювання перевірте, чи достатньо на карті коштів.
Якщо ви хочете провести оплату готівкою – зверніться в будь-яке представництво МФО, або скористуйтесь терміналом самообслуговування.

Чи можна отримати мікрокредит без паспорту?

Не дивлячись на спрощену систему кредитування, видача позик клієнтам, які не пред’явили паспорт неможлива. Це пов’язано з частими випадками шахрайства і недобросовісністю деяких позичальників. Іноді клієнт стверджує що паспорт був загублений, але нажаль політика компанії передбачає видачу кредитів тільки клієнтам, особистість яких можна ідентифікувати по даті народження і місці реєстрації. Чесній людині приховувати паспортні данні ні до чого.

Що буде, якщо я не встигаю повернути гроші на карту вчасно?

На сплату заборгованості по договору кредитування відводиться від 15 до 70 днів і цього часу цілком достатньо. Але трапляються різні непередбачувані ситуації, що потребують додаткових витрат і в підсумку цього строку може виявитись недостатньо. Зазвичай в таких випадках МФО готове піти назустріч клієнту і дає можливість продовжити термін дії позики без застосування штрафних санкцій. Для цього погасіть відсоткову різницю и прийміть нову кредитну ставку.

Чи є можливість отримати онлайн кредит без посередників і поручителів?

Процес оформлення кредиту до зарплати простий і не потребує від позичальника ніяких додаткових документів. Клієнт бере на себе всі обов’язки по виплаті кредиту, оформлення відбувається без посередників і поручительства. Ймовірність отримання кредиту залежить в першу чергу від того чи правильно ви вказали інформацію про себе при заповненні анкети. Також при оформленні обов’язково вкажіть паспортні дані.